Menu
عکس پروفایل مفهومی پیکوفان

جدیدترین قیمت خودرو در بازار تهران؛ از پژو پارس 71 میلیونی تا سراتو سایپا 192 میلیونی – تندر 90 سایر ماشین ها

پیش فروش سایپا

این روزها بازار خودرو کشور در شرایط بسیار حساسی وجود دارد. برخی خودروسازان قیمت خودرو های خود را در سکوتی مبهم افزایش داده ‌اند که اعتراض بسیاری از مشتریان خود را بدنبال داشته‌ است. برخی خودروسازان که در روزهای گذشته افزایش قیمت داشته ‌اند منتظر تسویه حساب مشتریان با قیمت‌ های جدید هستند و احتمالا این نگرانی برای شرکت‌ ها وجود دارد که سیل انصراف‌ مشتریان از قراردادها، دردسر جدیدی را برای آنها به وجود نیاورد.
باتوجه به بررسی وضعیت بازار در روز گذشته، شاهد نوسان قیمت برخی مدل‌ ها در بازار بودیم که از مهم‌ ترین آن‌ ها می‌ توان به کاهش سه‌ میلیون‌ تومانی قیمت سراتو آپشنال سایپا اشاره کرد. بر این اساس روز گذشته سراتو آپشنال یا موتور 2 لیتری با قیمتی حدود 192 ‌میلیون‌ تومان معامله شد که نسبت‌ به روز گذشته‌ با افت قیمت 3‌ میلیون ‌تومانی همراه بود.

قیمت خودرو

همچنین پژو 207 اتوماتیک نیز با افزایش 2 میلیونی حدود 114 ‌میلیون ‌تومان خرید و فروش شد. پژو پارس اتوماتیک هم نسبت‌ به روز گذشته با افزایش نسبی به قیمت 92 ‌میلیون ‌تومان رسید. بررسی‌ ها نشان می‌ دهند تندر پلاس دنده ‌ای با افزایش یک ‌میلیونی به بهای 97 ‌میلیون ‌تومان رسیده، این درحالی است که نسخه اتوماتیک این خودرو با قیمتی حدود 113‌میلیون ‌تومان در بازار معامله می ‌شود.

قیمت پژو 405 اس‌ ال ‌ایکس نیز با افزایش نسبت‌ به روز گذشته همراه بود و با قیمتی حدود 61 میلیون‌ تومان معامله شد. از طرفی ام‌ وی ‌ام ایکس 22 دنده ‌ای که نسبت ‌به ماه‌ های گذشته جهش قیمتی بالایی را تجربه کرده، چندان با نوسان همراه نبوده و با قیمت 109‌میلیون تومان معامله می‌ شود.دنا امروز در بازار خودرو تهران بدون تغییر قیمت نسبت به روز گذشته به قیمت 81 میلیون تومان معامله شد. 

206 تیپ 5 هم بدون تغییر قیمت در این بازار به قیمت 72 میلیون تومان معامله شد.
خودروسازان بزرگ کشور یعنی سایپا و ایران خودرو بلاتکلیف هستند چون وزارت صنعت قصد ندارد قیمت جدید خودورها را به این زودی‌ ها اعلام کند و در سوی دیگر مشتریان این دو شرکت‌ این روزها با دو نگرانی رو به ‌رو هستند، یکی اینکه اصلا خودرویی به آنها تحویل داده خواهد شد یا نه و دیگری اینکه آیا توانایی تسویه حساب خودروها با قیمت جدید را دارند یا خیر؟
استعلام قیمت خودرو های داخلی از بازار تهران و کرج:

قیمت خودرو و ماشین و تبلیغات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *