Menu
عکس پروفایل مفهومی پیکوفان

جدیدترین قیمت سمند مطابق با ارز نیما توسط ایران خودرو اعلام شد + جدول – قیمت پراید پوتال کار

پیش فروش سایپا

گروه صنعتی ایران خودرو شب گذشته قیمت سمند را مطابق با ارز سامانه نیما اعلام کرده است. بر این اساس به نظر می رسد که این محصول پرتیراژ و ملی نیز افزایش قیمتی درحدود 10 الی 12 میلیون تومان را نسبت به قیمت های قبلی تجربه کرده باشد. عجیب تر آنکه به گفته هاشم یکه زارع، مدیر عامل ایران خودرو، استراتژی این شرکت برای افزایش قیمت ها، پیروی از الگوی اطلاع رسانی پلکانی است و از این رو این احتمال مطرح شده است که طی ماه های آتی، افزایش قیمت این خودروها در سطح بازار ادامه داشته باشد.

قیمت سمند

سمند اولین خودروی تولید ملی محسوب می شود. که قرار بود جایگزینی برای پیکان باشد. این خودرو پر حاشیه در سال 1381 عرضه شد که البته به دلیل هزینه ی زیاد طراحی و تولید، هدف گذاری ایران خودرو برای جایگزینی آن با پیکان محقق نشد و قیمت سمند بالاتر از پیش بینی های اولیه تمام شد. ایران خودرو و بر روی پلتفرم پژو 405 تولید شده است. سمند ال ایکس در سال 83، با تغییرات ظاهری سطحی اعمال شده عرضه شد.


کلیک کنیدقیمت سمند

در ادامه شركت در راستاى ارتقاء محصول سمند اقدام به طراحى و ساخت نسل جديد و مجهزترى از خودرى سمند با نام سمند LX در سال 83 نمود. در سال 1389 سیستم عیب یاب خودکار ( مولتی پلکس ) نیز بر روی این خودرو قرار گرفت و انتخاب موتور EF7 نیز برای این محصول میسر شد.سمند ال ایکس مواردی همچون ترمز ضد قفل، کیسه هوای راننده و سرنشین، رینگ آلومینیومی، امکان تنظیم برقی صندلی های جلو، سنسور هشدار دهنده عقب و صندوق پران الکتریکی را بیش از سمند معمولی دارد.
از تجهيزات رفاهى، ايمنى و ويژگى هاى اين خودرو مى توان به كيسه هاى هوا راننده و سرنشين جلو، سيستم ترمز ABS به همراه EBD، ستون فرمان تلسکوپى ( جمع شونده در هنگام تصادفات )، قابليت تنظيم ارتفاع صندلى راننده، آينه ­هاى جانبى برقى و تنظيم برقى شيشه بالا بر درها اشاره كرد.

قیمت خودرو و ماشین و تبلیغات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *