Menu
عکس پروفایل مفهومی پیکوفان

جیپ گلادیاتور ۲۰۲۰ با قطعات سفارشی Mopar عرضه خواهد شد – تندر 90 سایر ماشین ها

پیش فروش سایپا

هنوز چند روزی از معرفی خودروی پیکاپ جیپ گلادیاتور ۲۰۲۰ در نمایشگاه خودروی لس‌آنجلس نگذشته که بخش شخصی‌سازی و ارتقای گروه فیات کرایسلر Mopar، اقدام به رونمایی از قطعات جانبی برای گلادیاتور کرد. این قطعات که تعداد آن‌ها متجاوز از ۲۰۰ قطعه‌ی مختلف می‌شود، می‌توانند جیپ گلادیاتور را در حد خودروهای پارک ژوراسیک ارتقا دهند.

Jeep Gladiator

به گفته‌ی استیو بیهام مدیر بخش سرویس و قطعات موپار، بخش موپار لیست کامل و جامعی از قطعات و اکسسوری را برای جیپ گلادیاتور ۲۰۲۰ در نظر گرفته تا خریداران این خودرو بتوانند خودروی خود را بر اساس علایق و نیازهای خود شخصی‌سازی کنند. ما این قابلیت را به مشتریان خود می‌دهیم تا توانایی‌های بهترین وانت کلاس متوسط جهان را آن‌طور که می‌خواهند ارتقا دهند و حتی از گلادیاتور یک خودروی آفرودی تمام‌عیار بسازند.

Jeep Gladiator

لیست اکسسوری‌های جیپ گلادیاتور ۲۰۲۰ از موارد کوچک تا گسترده را شامل می‌شود. چیزهای کوچکی که مالکان گلادیاتور می‌توانند سفارش دهند، شامل کفپوش مخصوص، برچسب‌های گرافیکی برای روی بدنه و کاور محافظ برای سطح جای بار هستند. در بخش بعدی می‌توان قطعاتی همچون دستگیره‌های در جدید، چراغ‌های LED مخصوص آفرود و پارتیشن مخصوص قابل نصب در جای بار را انتخاب کرد که محفظه‌ها و کشوهای آن دارای قفل ضدسرقت هستند و هم مکانیزم بسیار روانی دارد که استفاده از آن را با راحتی همراه می‌کند. برای افراد ماجراجو و اهل طبیعت‌گردی هم موپار، رینگ‌های اسپرت جدید، سپرهای اسپرت، کیت افزایش ارتفاع سیستم تعلیق، درهای لوله‌ای و … را عرضه می‌کند.

Jeep Gladiator

این فهرست بلند از قطعات ارتقا و اکسسوری نشان می‌دهد که واحد موپار در مدت‌ها قبل از رونمایی گلادیاتور، در فکر طراحی تجهیزات جانبی و اضافی برای این خودرو بوده است. مدل اسپرت گلادیاتور که با نام روبیکان Rubicon شناخته می‌شود، هم به قطعات ساخته‌شده توسط موپار مجهز است. این مدل هم که در نمایشگاه خودروی لس‌آنجلس به نمایش گذاشته بود بسیاری از قطعات لیست موپار همچون درهای لوله‌ای و کیت افزایش ارتفاع ۵ سانتی‌متری را به همراه داشت. نکته‌ی مثبت قطعات موپار را باید گارانتی رسمی فیات کرایسلر برای آن‌ها عنوان کرد.

مقاله‌های مرتبط:

  • وانت جیپ گلادیاتور مدل ۲۰۲۰ رونمایی شد

جیپ گلادیاتور مطمئنا خودروی موفقی در کلاس پیکاپ‌های سایز متوسط خواهد بود و می‌توان انتظار داشت که برای تمامی قسمت‌های این خودرو توسط سازندگان مختلفی قطعات افترمارکت و جانبی تولید شود.

 

قیمت خودرو و ماشین و تبلیغات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *