Menu
عکس پروفایل مفهومی پیکوفان

رویارویی گاو وحشی در برابر یانکی خشمگین؛ درگ ریس لامبورگینی هوراکان و دوج چلنجر هلکت [تماشا کنید] – پیکاپ قیمت خودرو

پیش فروش سایپا

تا پیش از این درگ ریس های زیادی را با شما در میان گذاشته ایم و در اینجا قصد داریم درگ دیگری را در اختیار شما قرار دهیم.
این درگ ریس بین یک دستگاه لامبورگینی هوراکان و دوج چلنجر هلکت است. در دقایقی از ویدئوی این درگ ریس شنیده می شود که یک پسر نوجوان با هیجان فریاد می زند لامبورگینی! لامبورگینی! و از دیدن این سوپراسپرت دوست داشتنی هیجان زده می شود. شاید برای شما جالب باشد بدانید بر اساس آمار ها یکی از پروپاقرص ترین مخاطبین ویدئو های مسابقات درگ نوجوانان اند.

درگ ریس

دیدن چلنجر هلکت در درگ ریس های یک چهارم مایلی امری کاملا نرمال است. این خودرو در درگ ریس های بسیاری شرکت کرده و مشاهده آن در ویدئو های درگ کاملا طبیعی و روتین است. اما این موضوع در مورد لامبورگینی هوراکان به هیچ وجه صدق نمی کند. البته این موضوع بدین معنی نیست که این سوپراسپرت لامبورگینی از انجام درگ ریس ناتوان است. ما درمورد خودرویی صحبت می کنیم که موتور آن بیش از 600 اسب بخار (447 کیلووات) قدرت داشته و می تواند در حدود ۱۱ ثانیه یک چهارم مایل را طی کند. با این اوصاف اصلا کار برای چلنجر راحت نبوده و رقابت سختی را در پیش دارد.
با این حال اوضاع برای دوج چلنجر هلکت هم چندان مساعد به نظر نمی رسد و این سوپراسپرت باید برای بدست آوردن جایگاه نخست تلاش مضاعف کند.
در ادامه از شما دعوت میکنیم تا با تماشای ویدئو زیر از نتیجه این درگ مطلع شود.

اما نکته حائز اهمیت درمورد این ویدئو فارغ از نتیجه آن، ذوق و اشتیاق بی نظیری است که در صدای پسر نوجوان ویدئو دیده میشود.
تجربه شما از دوران نوجوانی تان و عشق به سوپراسپرت های آن زمان چیست؟ با ما درمیان بگذارید.

قیمت خودرو و ماشین و تبلیغات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *