Menu
عکس پروفایل مفهومی پیکوفان

زیرساخت‌ سهمیه بندی بنزین و کارت سوخت فراهم نیست – تندر 90 سایر ماشین ها

پیش فروش سایپا

بیژن حاج محمدرضا، رئیس اتحادیه جایگاه‌داران سوخت در خصوص زیرساخت‌های استفاده از کارت سوخت در جایگاه‌های عرضه بنزین گفت:

برای اجرای این الزام هیچ کدام از جایگاه‌های سوخت مورد بازبینی و دقت نظر مجدد قرار نگرفته و نازل‌های سوخت همان‌هایی هستند که از قبل باقی مانده است. تاکنون تعمیر یا تغییری روی دستگاه‌های سوخت‌گیری صورت نگرفته است و این سیستم ۱۲ یا ۱۳ سال گذشته تعلق دارد . چنین دستگاه‌هایی نیاز به قطعات همان دوره دارند که هم‌اکنون در بازار موجود نیست؛ به همین خاطر در بسیاری از جایگاه‌ها باید تعویض تجهیزات صورت بگیرد.

بیژن حاج محمدرضا

بیژن حاج محمدرضا با اشاره به اینکه صحبت‌هایی در خصوص اتصال کارت بانکی به کارت سوخت و جایگزینی آن مطرح است، گفت:

پیش از این نیز صحبت‌هایی مطرح بود که به‌جای یک کارت از دو کارت استفاده شود، که یکی کیف پول و دیگری کارت سهمیه باشد؛ اما استفاده از کیف پول در شرایطی که سهمیه‌ای وجود ندارد، کمرنگ و درنهایت استفاده از آن به بعد موکول شد. تجهیزات مربوط‌به کارت سوخت مربوط‌به سال ۸۶ است که در راستای بازبینی و تعمیر آن‌ها باید شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ورود کند و جایگاه‌داران تعهدی نسبت به این زمینه ندارند.

سهمیه بندی بنزین سوخت کارت سوخت

رئیس اتحادیه جایگاه داران سوخت اعلام کرد:

علاوه‌بر آماده نبودن جایگاه‌های سوخت برای استفاده از کارت سوخت، موضوع دیگری است که اجرای آن را به تأخیر می‌اندازد؛ زیرا بنا بر پیش‌بینی‌ها بیش از یک میلیون دستگاه خودرو وجود دارد که کارت سوخت ندارند و در صورت اجرای این قانون پاسخگویی به این خودرو‌ها صورت نخواهد گرفت.

 

قیمت خودرو و ماشین و تبلیغات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *