Menu
عکس پروفایل مفهومی پیکوفان

سری گرشاسپ را به مناسبت زادروز فردوسی رایگان تجربه کنید – تندر 90 سایر ماشین ها

پیش فروش سایپا

گرشاسپ یکی از بهترین بازی‌های ایرانی ساخته شده بر اساس شاهنامه است و به مناسبت زادروز فردوسی، هیولا قصد دارد به مدت پنج روز از دوشنبه ۱ بهمن تا جمعه ۵ بهمن به صورت رایگان سری بازی‌های گرشاسپ را در دسترس علاقه‌‌مندان قرار دهد.

برای دریافت رایگان هر ۲ بازی سری گرشاسپ، باید به سایت هیولا مراجعه کرده و ثبت‌نام خود در این فروشگاه را نهایی کنید. لازم به ذکر است دریافت رایگان بازی‌های سری گرشاسپ در صورتی امکان پذیر است که شما پیش از این در هیولا ثبت نام نکرده باشید.

بسیاری از علاقه‌مندان به سینما و ویدیو گیم معتقد هستند کتاب شاهنامه منبع فوق‌العاده‌ای برای ساخت فیلم و بازی‌های درجه یک است. البته طی سال‌های اخیر چنین بستری فراهم نبوده و در این میان سری بازی گرشاسپ یکی از معدود فرنچایزهای موفق و شناخته شده بر اساس این کتاب است. گرشاسپ:‌گرز ثریت در سال 1389 برای پی سی عرضه شد و نسخه بعدی از این مجموعه یعنی گرشاسپ راز اژدها با فاصله کمی نسبت به نسخه پیشین برای همین پلتفرم در دسترس قرار گرفت.

در آن زمان، گرشاسپ چه در سطح ایران و چه در بازارهای جهانی با واکنش‌های مثبتی روبرو شد و بسیاری عرضه نسخه اول از این سری را آغازگر دوران جدیدی برای بازی‌سازی در ایران می‌دانند. در انتها باید گفت به جز سری گرشاسپ، تعداد زیادی از عناوین داخلی و خارجی روی فروشگاه هیولا با قیمت مناسب منتشر شده‌اند.

قیمت خودرو و ماشین و تبلیغات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *