نوشته‌شده توسط 
امتياز اين آيتم
(0 راي)

برگزاری نمایشگاه خودرو نقشی تاثیرگذار در توسعه و تولید دارد

به گزارش سایپا نیوز، نصرت برزگر فرماندار شهرستان کلاله در بازدید از غرفه سایپا در هفتمین نمایشگاه خودرو گرگان گفت: برگزاری این چنین نمایشگاه هایی با توجه به استقبال خوب شهروندان استان باعث پایداری در توسعه و تولید می شود علاوه بر این با توجه به گستردگی فعالیت و حضور خودروسازان این نمایشگاه به نوعی احترام به خواسته های یکایک مردم استان است که بسیار حائز اهمیت است‌.
وی گفت: به نظر می رسد با رفع تحریم ها و روابط با شرکت های مطرح خارجی خودروسازان داخلی نسبت به ارتقا کیفیت و دریافت تکنولوژی مسیر مناسبی را در پیش گرفته و در بازار رقابت سعی دارند با قیمت مطلوب و خدمات پس از فروش بهره برداری مناسبی داشته باشند.
برزگر اظهار داشت: شرایط متنوع فروش محصول در ایجاد این اتفاق بسیار مهم است و گروه خودروسازی سایپا این پتانسیل را دارد که به عنوان یک قطب مهم خودرو ساز علاوه بر توسعه صنعت کشور با هم سطح سازی خود با شرکت های خارجی نقش مهمی ایفا کند.
وی گفت: در تولید، یک ادبیات مشترک وجود دارد و آن این است که همه چیز را خریدار مشخص می کند و این موضوع در افزایش شاخص های تولید محصول نقش مهمی خواهد داشت.
برزگر تصریح کرد: سایپا یک برند مهم در صنعت خودرو کشور است و باید در جهت حفظ و گسترش این برند و حضور در بازارها ی جانبی بیشتر از گذشته فعال باشد

دفعات مطالعه 2604 مورد