نوشته‌شده توسط 
امتياز اين آيتم
(3 راي)

خدمات فروش آنلاین گروه سایپا خودرو

گروه سایپا خودرو، در راستای تکریم ارباب رجوع، رعایت حقوق مصرف کننده و با هدف کاهش مصرف انرژی و صرفه جویی در زمان، امکانات قابل توجه ای را از ابتدای سال 94 به سایت سايپا و در قسمت فروش اینترنتی خود اضافه کرده است.

مشتریان محترم از این پس می توانند ودیعه خرید خودرو را به صورت آنلاین و بدون مراجعه حضوری به نمایندگی سایپا پرداخت کنند، که یکی از ویژگی های آن، سرعت در ثبت نام در طرح های پیش فروش می باشد که از طریق سایپا خودرو اعلام می شود.

 

پرداخت مابه التفاوت در زمان دریافت دعوت نامه از طرف مشتری، از دیگر خدماتی است که در سایت سايپا و در قسمت فروش اینترنتی سایپا ایجاد شده است، در گذشته این مرحله از کار از طریق حضوری و توسط نمایندگی سایپا فروش صورت می گرفت و با افزایش این آپشن صرفه جویی در زمان و انرژی صورت می گیرد.

علاوه بر این در صورت برگشت چک های مشتریان در خصوص پرداخت به شرکت سایپا، این امکان وجود دارد که از طریق سایت فروش و به صورت آنلاین، مبلغ مورد تعهد را به حساب شرکت سایپا واریز کرده و با مراجعه به نمایندگی سایپا چک خود را دریافت نمایند.

یکی دیگر از مواردی که کماکان مشتریان را با مشکل مواجه می کرد، مفقود شدن سند خودرو و مراحل درخواست سند المثنی بود، خوشبختانه امکان درخواست اینترنتی و غیر حضوری در خصوص صدور سند المثنی در سایت فروش گروه سایپا خودرو نیز فراهم شده است.

تسویه حساب زودتر از موعد از دیگر امکانات جدیدی است که مشتریان محترم می توانند در صورت تمایل در سایت سايپا و در ثسمت فروش اقدام به پرداخت اقساط خود نمایند.

گفتنی است با توجه به امکانات اضافه شده به سایت سايپا به نشانی www.saipagroup.ir   مشتریان می توانند به راحتی و با خیالی آسوده اقدام به خرید محصولات گروه سایپا خودرو نمایند.

دفعات مطالعه 3822 مورد