نوشته‌شده توسط 
امتياز اين آيتم
(0 راي)

ارائه خدمات نوین و کاربردی به مشتریان از اولویت های سایپا خودرو

 دکتر مهدی جمالی مدیر عامل گروه سایپا خودرو، در راستای افزایش سطح کمی و کیفی ارائه خدمات به مشتریان، از مرکز ارتباط با مشتری(CRM) گروه سایپا بازدید و در چار چوب افزایش خدمات به مشتریان، بر رعایت کامل حقوق مشتریان تاکید کرد.

دکترجمالی در جمع کارکنان مرکز تماس سایپا خودرو گفت: با توجه به تغییراتی که در بازار کسب و کار جهانی اتفاق افتاده ، باید تعریف تازه ای از مشتری مداری و بخش امور مشتریان که متولی ارتباط با مشتری است، داشته باشیم. امروزه ساز و کارهای ارتباط با مشتری تغییر کرده است بنابراین باید در روش ارتباط با مشتری نیز با فراهم آوردن امکانات پیشرفته و به روز،  زمینه یک ارتباط مدرن را ایجاد کنیم.

 

وی تصریح کرد: انتظار می رود کارکنان شرکت سایپا یدک به عنوان نمایندگی سایپا بیش از پیش با رویی گشاده و رفتاری مناسب با مشتریان ارتباط برقرار نموده و با ارائه خدمات نوین و کارآمد، زمینه کسب رضایت حداکثری مشتریان را فراهم آورند.

مدیر عامل گروه سایپا خودرو در پایان خاطر نشان کرد: شرکت سایپا یدک بعنوان سازمان خدمات پس از فروش گروه سایپا به مشتریان است و حمایت از مصرف کنندگان جزء اصول بنیادین این شرکت بشمار می رود و باید تلاش کنیم با درک درستی از انتظارات مشتری در مسیر رضایتمندی  مشتریان با ارائه طرح های نوین، گام های جدیدی بردایم.

در این بازدید که حسن عموزاده قائم مقام فروش و خدمات پس از فروش گروه سایپا خودرو نیز حضور داشت،  مصطفی وحید زاده مدیر عامل شرکت سایپا یدک گزارشی از دستاوردها و برنامه های شرکت سایپا یدک ارائه کرد و گفت: شرکت سایپا یدک تمام تلاش خود را در ارائه خدمات مناسب و کاربردی جهت کسب رضایت مشتریان به کار گرفته است.

مدیر عامل شرکت سایپا یدک افزود: در چند ماه گذشته و در راستای افزایش رضایت مشتریان  ،خدمات خوبی طراحی و در خدمت مشتریان قرار گرفته ،  که از جمله می توان به  طرح  SMS اصالت قطعه اشاره کرد و همچنین با طراحی یک نرم افزار موبایل (اپلکیشن) بسیار کاربردی، بزودی سطح  ارائه خدمات آسانتر و گسترده تری  را در اختیار مشتریان گرامی خواهیم داد.

 

 

 

دفعات مطالعه 1484 مورد