نوشته‌شده توسط 
امتياز اين آيتم
(0 راي)

آغاز فروش محصولات گروه سایپا خودرو به مناسبت عید سعید فطر

مدیر بازاریابی و پیشبرد فروش محصولات برند گروه سایپا خودرو از فروش ویژه محصولات گروه سایپا خودرو همزمان با فرارسیدن عید سعید فطر خبر داد.

به گزارش سایپانیوز، حسن فروزان مهر مدیر بازاریابی و پیشبرد فروش محصولات برند گروه سایپا خودرو اظهار داشت:  فروش ویژه محصولات گروه سایپا خودرو با تسهیلات ویژه بدون ضامن و کارمزد به مناسب عید سعید فطر از روز یک شنبه مورخ21/4/94 در نمایندگی سایپا گروه سایپا خودرو آغاز خواهد شد.

 

وی با اشاره به سود مشارکت مناسب و تخفیف ویژه این طرح افزود: در طرح فروش عید سعید فطر محصولات گروه سایپا خودرو، خودروهای خانواده X100، X200 و برلیانس با شرایط فروش متفاوت، آماده عرضه به مشتریان خواهد بود و در این طرح سود مشارکت مناسب و تخفیفات ویژه ای در نظر گرفته شده است.

فروزان مهر تاکید کرد: از جمله شرایط دیگری این طرح تحویل فوری با بیمه بدنه، سرویس ادواری به همراه امداد و پشتیبانی ویژه به صورت رایگان خواهد بود که در اختیار متقاضیان قرار خواهد گرفت.

مدیر بازاریابی و پیشبرد فروش محصولات برند گروه سایپا خودرو خاطرنشان کرد: علاقمندان جهت ثبت نام و یا کسب اطلاعات بیشتر می توانند به سایت سایپا و یا نمایندگی سایپا گروه سایپا خودرو در سراسر کشور مراجعه کنند.
   

 
دفعات مطالعه 3059 مورد