نوشته‌شده توسط 
امتياز اين آيتم
(2 راي)

راضی بودن مشتریان از تندرهای گروه سایپا خودرو

به گزارش سایپا نیوز بنا بر گزارش شرکت بازرسی کیفیت و استاندراد ایران (isqi) خودروهای تندر پارس و تندر 90 سایپا خودرو جایگاه اول و دوم رضایتمندی مشتری در رده قیمتی 25تا 50 میلیون تومان را کسب کردند.

تندر سایپا خودرو با دریافت رتبه 4 ستاره و همچنین کسب امتیاز 733 در مکان اول رضایت مندی مشتریان در شش ماهه دوم سال 1393 قرار گرفته است.

پس از تندر پارس محصول دیگری از گروه سایپا خودرو یعنی تندر 90 پارس خودرو جایگاه دوم این رده قیمتی را از آن خود کرده است. تندر 90 سایپا خودرو نیز با دریافت رتبه 4 ستاره و کسب امتیاز 731 دومین محصول پارس خودرو است که از منظر مشتریان در زمره برترین محصولات معرفی شده اند

.

علاوه بر این دیگر خودروهای گروه سایپا خودرو نیز رده های اول رضایت مندی مشتری در رده های قیمتی مختلف را از آن خود کرده اند. تیبا با کسب 634 امتیاز در رده قیمتی کمتر از 25 میلیون تومان و کیا سراتو نیز با کسب نمره 755 در رده قیمتی 50 تا 75 میلیون تومان در رده دوم رضایتمندی مشتریان قرار گرفتند.

گزارش شش ماهه شرکت بازرسی کیفت و استاندارد با بررسی پارامترهای متعدد در انواع مدل های خودرو شرکت های داخلی منتشر شده و به معرفی برترین خودروها می پردازد.  

دفعات مطالعه 3838 مورد