تندر 90 - قیمت خودرو
دوشنبه, 25 بهمن 1395 12:06

تندر 90 پلاس و ویژگی‌های جدیدش

نوشته‌شده توسط

صبح امروز در غرفه ایران خودرو در نمایشگاه خودرو اصفهان از فیس لیفت تندر 90 رونمایی شد ولی می‌دانید تندر 90 جدید چه تفاوتی با مدل‌ سابقش دارد؟

آقای پیمان کارگر، مدیرعامل رنوپارس، خبر آمدن فیس لیفت تندر  90 ایران خودرو را تا پایان سال جاری تائید کرد. به موازات تولید این رنو در ایران خودرو، قرار است رنو ساندرو استپ وی نیز در پارس خودرو تولید شود.

تندر 90 پلاس و ویژگی‌های جدیدش

آقای کارگرهمچنین تاکید کرد که عرضه سه محصول دیگر شامل رنو داستر جدید، رنو سیمبل جدید و رنو کوئید نیز از اولویت های مهم رنو در بازار ایران است. در صورت قطعی شدن این سه خودرو می توان انتظار صادرات دو محصول رنو سیمبل جدید و رنو کوئید را هم داشت. مدیرعامل رنوپارس، که مهمان جمع قطعه سازان داخلی بود، با اشاره به روند سریع افزایش تولید محصولات موجود در سایت هایایران خودرو و پارس خودرو گفت:

در صورت ورود قطعه سازان ایرانی به زنجیره تامین جهانی رنو – نیسان، تعهد به تحویل به موقع قطعات برای تولید خودرو جزء اولین الزامات قطعه سازان خواهد بود.

رنو لوگان، که در کشور ما با نام تندر 90 مطرح است، یک خودرو خانوادگی و جمع­ و جور است که رنو و زیرمجموعه رومانیایی آن، داچیا، مشترکا تولیدش می‌کنند. درواقع این خودرو با نام‌های مختلفی در سراسر جهان شناخته می‌شود، مانند داچیا لوگان، نیسان آپریو، ماهیندرا وریتو، نیسان NP200 و لادا لارگوس.

رنولوگان از زمان معرفی‌اش در سال ۲۰۰۴، دو نسل مختلف را پشت‌سر گذاشته است و نسل دوم آن، که از سال ۲۰۱۲ ارائه شده، در حال حاضر بر پلت­فرم M0 داچیا و در خطوط تولید کشورهایی همچون رومانی، ترکیه، روسیه و برزیل مستقر است در حالیکه تولید نسل اول آن هنوز هم در کشورهای روسیه، ایران و آفریقای جنوبی ادامه دارد.

شنبه, 09 بهمن 1395 16:34

اعلام شرایط پیش فروش پژو 207I از 10 بهمن

نوشته‌شده توسط

شرايط پیش فروش پژو 207I دستی (شرایط دهه فجر) از روز یکشنبه 95/11/10 لغایت 95/11/30 و یا تا زمان تکمیل ظرفیت و به شرح جداول ذیل ارائه مي گردد:
شرايط و توضیحات پیش فروش عادی: - کلیه مبالغ به ریال است - مبلغ مابه التفاوت پس از صدور دعوتنامه تعیین مي گردد.  -در روش پیش فروش، ھر گونه تغییرات قیمتي غیر مستقیم (بیمه، عوارض دولتي ، مالیات و ...) و ھمچنین تغییرات قیمتي ناشي از الزامات قانوني و تصمیمات ابلاغي دولت و نھادھاي قانون گذار تا قبل از صدور فاكتور بر عھده مشتري خواھد بود.  -در این بخشنامه، امکان صلح تا دو مرتبه فراھم می باشد.  -در صورت تاخیر در تحويل خودرو از جانب شركت، سود تاخیر به ازاي مبالغ پرداختي مشتري (صرفاً به شرط تكمیل وجه قرارداد مطابق بخشنامه) يك درصد ماھانه (١٢درصد سالیانه ) پرداخت مي شود. - ساير شرایط و ضوابط در این بخشنامه مشابه بخشنامه ھای فروش فوری و پیش فروش قبلی است.

زمان فعال سازي این بخشنامه ساعت 9 صبح روز یکشنبه مورخ 10/11/95 می باشد

پنج شنبه, 07 بهمن 1395 10:45

اعلام شرایط پیش فروش تندر90 اتوماتیک پلاس، از 10 بهمن

نوشته‌شده توسط

اعلام شرایط پیش فروش تندر90 اتوماتیک پلاس، از 10 بهمن

به اطلاع کلیه نمايندگان محترم مي رساند، شرايط پیش فروش تندر90 اتوماتیک پلاس، از روز يكشنبه 95/11/10 لغایت 95/11/30 و یا تا زمان تکمیل ظرفیت و به شرح جداول ذيل ارائه می‌گردد.
در این بخشنامه، امکان صلح تا دو مرتبه فراھم می باشد. - کلیه مبالغ به ریال است. - مبلغ مابه التفاوت پس از صدور دعوتنامه تعیین مي گردد.

 

 

دوشنبه, 01 ارديبهشت 1393 16:56

پیش فروش جدیدترین محصولات سایپا

نوشته‌شده توسط

شرایط پیش فروش نوروزی با امکان صلح سود مشارکت ۱۹درصد ، سود انصراف ۱۰ درصد ، تحویل خرداد ۱۳۹۳ ( جهت کسب اطلاعات بیشتر به نمایندگی های مجاز سایپا مراجعه نمایید

 خودرو S۳۰۰ دارای گیربکس اتوماتیک ، پیش فروش اعتباری S۳۰۰ با امکان صلح با وام ۲۵ میلیون تومانی ، بازپرداخت طی ۵ فقره چک ۶ ماهه مبلغ چکها در زمان دعوتنامه مشخص می گردد ، مابقی قیمت در زمان دعوتنامه با قیمت روز ، رنگها غیر قابل تغییر است سود مشارکت ۱۶درصد ،سود انصراف ۱۰ درصد ، تحویل خرداد ۱۳۹۳ (جهت کسب اطلاعات بیشتر به نمایندگی های مجاز سایپا مراجعه نمایید

 

صفحه1 از3