ملک در ترکیه

ملک در ترکیه (18)

یکشنبه, 15 آذر 1394 10:38

مراحل خرید ملک در ترکیه

نوشته‌شده توسط

مراحل خرید ملک در ترکیه

شما اولين قدم خريد و انجام سرمايه گذاری را در كشور ايران بر خواهيد داشت. پس از كسب اطلاعات از پروژه مورد نظرتان (از طريق سايت، ايميل، تماس تلفني يا حضوری) پس از هماهنگی با دفتر مرکزی، طی يک سفر چند روزه به شهر مقصد در تركيه از ملک و يا املاک مورد نظر بازديد خواهيد نمود.

مسافرت به شهر مقصد در ترکيه براای امر خرید ملک در ترکیه
ملاقات با نمايندهٔ شركت  بازديد از پروژه

یکشنبه, 15 آذر 1394 10:32

شرایط خرید ملک در ترکیه

نوشته‌شده توسط

شرایط خرید ملک در ترکیه

برای خرید ملک در ترکیه ذکر این نکته حایز اهمیت است که طی مدت زمان اعتبار "اصل متقابليت" در ترکيه، شهروندان ايرانی مقيم کشورهای قارهٔ اروپا و آمريكا در صورت داشتن "تابعيت" با گذرنامهٔ غير ايرانی خود، اقدام به دريافت سند مالكيت ملک خريداری شده در تركيه مينمودند. دارندگان گذرنامهٔ ايرانی و علاقه مند به خرید ملک در ترکیه، جهت دريافت "سند مالکيت ملک" در مدت زمان اعتبار "اصل متقابليت" مبادرت به ثبت شرکت مينمودند.

مدارک مورد نياز جهت ثبت و یا انتقال سند برای خرید ملک در ترکیه شامل موارد زیر می باشد:

- پاسپورت;

- شش قطعه عكس;

- دریافت كد مالیاتی;

- حساب بانكی;

- ارائهٔ وکالت رسمی در ارتباط با انتقال سند به خريدار (در صورت خريد املاک آماده به تحويل اين بخش، پس از تنظيم قرارداد انجام ميشود.)

- طبق قوانین و مقررات جاری پروسهٔ صُدور سند تقریبا سه ماه به طول می انجامد.

پنج شنبه, 14 آبان 1394 10:35

خرید ملک در ترکیه و هزینه های جانبی آن

نوشته‌شده توسط

زمانی که شما تصمیم به خرید ملک در ترکیه گرفتید این سوال برای شما پیش خواهد آمد که هزینه های جانبی آن چقدر خواهد بود

در مراحل خرید ملک در ترکیه هزینه های جانبی دیگری نیز وجود دارد

هزینه پرداخت قبوض ماهیانه

پنج شنبه, 14 آبان 1394 10:09

خرید ملک در ترکیه و هشدار درباره آن

نوشته‌شده توسط

افراد سودجو در برخی از شبکه های اجتماعی و سایت های اینترنتی ایرانی با مستمسک قراردادن تسهیلات جدید در امر فروش ملک در ترکیه، چنین وانمود می کنند که از طریق خرید ملک در ترکیه می توانند مجوز اقامت برای آنان دریافت کنند.

قانون خرید ملک در ترکیه اصلاح شده است و در آن شهروندان ایرانی نیز همانند سایر اتباع خارجی می توانند در آن قسمت از اراضی و املاک ترکیه که فروش آن برای خارجیان مجاز است، به خرید ملک در ترکیهو یا زمین اقدام کنند.

ˈحمید کیانˈ رییس انجمن صاحبان صنایع و بازرگانان ایرانی فعال در ترکیه موسوم به ˈایصیادˈ در آنکارا در این باره گفت: متاسفانه برخی از سوداگران آگاهانه و یا ناآگاهانه و غیرمسوولانه مبادرت به چنین کاری کرده اند که این در نهایت موجب سردرگمی و بروز مشکلاتی برای شهروندان ایرانی شده است.
وی گفت: پیرو مصوبه مربوط به تملک اتباع بیگانه در ترکیه از طرف برخی از هموطنان با این سوال که ˈ آیا با خرید ملک در ترکیه اقامت کسب می شود یا نه ˈ مواجه شده ایم و با بررسی ها و مشاوره های لازم اطلاع یافتیم که چنین ارتباطی قطعا وجود ندارد واز طرفی متوجه شدیم که توسط برخی سودجویان چنین تبلیغ غیر واقعی صورت می گیرد و بدیهی است که باورکنندگان این موضوع به دام فریبکاران خواهند افتاد.
رییس ایصیاد تاکید کرد به عنوان یک نهاد ایرانی فعال در ترکیه وظیفه خود می داند که هموطنان را در این زمینه آگاه کرده و از طریق خبرگزاری جمهوری اسلامی مراتب را با اهمیت ویژه به اطلاع هم میهنان برساند.
در برخی از این سایت ها نیز وعده داده شده است که برای خریداران ملک در ترکیه می توانند علاوه بر اقامت دائم، گذرنامه ترکیه ای نیز اخذ کنندکه این موضوع به هیچ وجه صحت ندارد و از نظر قانونی چنین چیزی در ترکیه ممکن نیست.

 

چهارشنبه, 13 اسفند 1393 16:07

چرا خرید ملک در ترکیه؟

نوشته‌شده توسط

چرا خرید ملک در ترکیه؟

ترکیه یک کشور بسیار زیبا با موقعیت جغرافیایی مناسب برای تمامی سرمایه گذاران خارجی است که به دلیل داشتن این موقعیت مناسب جغرافیایی، این کشور در عمل به عنوان یک گذرگاه (دروازه) میان اروپا، خاورمیانه و آسیای مرکزی قرارگرفته است.

چهارشنبه, 13 اسفند 1393 16:12

پشیمانی ایرانی‌ها از خرید ملک در ترکیه

نوشته‌شده توسط

پشیمانی ایرانی‌ها از خرید ملک در ترکیه

تصاویر رنگارنگ از خانه‌های زیبا و مجلل خارج از کشور، چشم‌اندازهای باشکوه رو به دریا و کوهستان، کمترین فاصله به مراکز اصلی شهر و دانشگاه‌ها و مهم‌تر از همه گرفتن حق اقامت ... اینها اصلی‌ترین نکاتی است که شوهای تبلیغاتی تلویزیون به نمایش می‌گذارند تا ایرانی‌ها را به خرید ملک در خارج از کشور ترغیب کنند.

چهارشنبه, 13 اسفند 1393 15:31

تحصیل در ترکیه

نوشته‌شده توسط

تحصیل در ترکیه

اگر شما و خانواده تان تصمیم دارید ترکیه را به عنوان کشوری که می خواهید در آن اقامت دائم داشته باشید انتخاب کنید، در آن صورت شاید مسئله ی ادامه تحصیل فرزندانتان به یکی از مهمترین دغدغه های شما تبدیل شود. 

چهارشنبه, 13 اسفند 1393 15:35

راهنمایی در تمدید اجازه ی اقامت

نوشته‌شده توسط

راهنمایی در تمدید اجازه ی اقامت

اجازه ی اقامت دریافت شده توسط شما در خرید ملک در ترکیه با نام شما، می تواند پس از پایان مدت اعتبارش در صورت نیازشما تمدید شود. 

دریافت اجازه ی اقامت به جای صاحب مستقیم املاک خصوصی ممکن است توسط خویشاوندان درجه اول مثل پدر و مادر، همسر و یا فرزندانی که هنوز به سن بلوغ نرسیده اند صورت بگیرد.

چهارشنبه, 13 اسفند 1393 15:34

خدمات پزشکی

نوشته‌شده توسط

خدمات پزشکی

حضور و اجازه ی اقامت در ترکیه که شما با  خرید ملک در ترکیه دریافت می کنید، متاسفانه حق استفاده از خدمات پزشکی رایگان را به اتباع خارجی نمی دهد.

چهارشنبه, 13 اسفند 1393 15:38

پرداخت سالیانه ی مالیات املاک

نوشته‌شده توسط

پرداخت سالیانه ی مالیات املاک

با توجه به این واقعیت که در کشور ترکیه، پرداخت مالیات سالیانه را می توان به دو قسط مساوی تقسیم کرد یا پرداخت یکباره در پایان دوره ی بهاره یا دوره ی پاییزه انجام داد، و از آنجا ممکن است زمان سفر شما به ترکیه با شرایط و زمان ذکر شده مطابقت نداشته باشد، شرکت ما با تلاش در صرفه جویی حداکثر زمان مشتریانمان، خدمات پرداخت مالیات سالانه ی خرید ملک در ترکیه را ارائه خواهد کرد.

صفحه1 از2